خرید ویو اینستاگرام

این روز ها خیلی از ویدیو ها و پست های اینستاگرامی را می بینیم که با وجود اینکه تعداد فالوور های کمی دارند اما پست هایی با بازدید های خیلی بالایی برخوردار هستند. شاید فکر کنید که ادمین چنین پیج هایی چقدر فعال در اینستا هستند که با این بازدید روبرو می شوند و بازخورد خوبی میگیرند. اما حقیقت امر چیز دیگری است. خرید ویو اینستاگرام این روز ها خیلی بیشتر از فالوور برای چنین پیج هایی اهمیت دارد. و افراد زیادی هستند که حتی با داشتن ویو های بسیار باز هم از خدمات خرید بازدید اینستاگرام فالومون استفاده میکنند.

پکیج های بازدید ویدئو

بازدید ویدئو 1000 عدد
5,000تومان
 • - شروع آنی پس از سفارش
 • - بازدید واقعی
 • - کیفیت بسیار بالا
 • - تاثیر گذاری زیاد بر ویدئو شما
 • - افزایش احتمال دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام
بازدید ویدئو 3000 عدد
15,000تومان
 • - شروع آنی پس از سفارش
 • - بازدید واقعی
 • - کیفیت بسیار بالا
 • - تاثیر گذاری زیاد بر ویدئو شما
 • - افزایش احتمال دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام
بازدید ویدئو 10000 عدد
50,000تومان
 • - شروع آنی پس از سفارش
 • - بازدید واقعی
 • - کیفیت بسیار بالا
 • - تاثیر گذاری زیاد بر ویدئو شما
 • - افزایش احتمال دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام
بازدید ویدئو 30000 عدد
150,000تومان
 • - شروع آنی پس از سفارش
 • - بازدید واقعی
 • - کیفیت بسیار بالا
 • - تاثیر گذاری زیاد بر ویدئو شما
 • - افزایش احتمال دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام
بازدید ویدئو 50000 عدد
250,000تومان
 • - شروع آنی پس از سفارش
 • - بازدید واقعی
 • - کیفیت بسیار بالا
 • - تاثیر گذاری زیاد بر ویدئو شما
 • - افزایش احتمال دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

ویو اینستاگرام چیست؟

ویو در اینستاگرام به معنای بازدید است. به هر میزان که شما از پست‌های یک صفحه در اینستاگرام دیدن کنید، به همان مقدار ویو یا بازدید از آن افزایش پیدا خواهد کرد. امروزه ویو و میزان بازدید از صفحات مختلف در این پلتفرم، اهمیت بسیاری دارد. کاربران با افزایش بازدید به روش‌های مختلف مانند خرید ویو اینستاگرام، اعتبار پیج خود را به شکل قابل توجهی ارتقا می‌دهند.

خرید ویو اینستاگرام

اهمیت بازدید و خرید ویو اینستا

خرید ویو اینستاگرام ابزاری است که به شکلی مثبت بر روی اعتبار و ارزش صفحه شخصی شما تأثیر می‌گذارد. بازدیدهای اینستاگرام تنها برای ویدئوها و پست‌های IGTV اعمال می‌شود. تعداد بازدید یا ویو، بزرگ‌ترین شاخص برای تعیین میزان محبوبیت حساب شخصی شما خواهد بود. اگر صفحه شخصی در اینستاگرام اهمیت زیادی برای شما دارد و به دنبال افزایش فالوور و محبوبیت بیشتر هستید؛ اگر کسب و کاری کوچک راه‌اندازی کرده‌اید و از طریق پلتفرم اینستاگرام با مشتریان و مخاطبان خود ارتباط برقرار می‌کنید؛ شما به تعداد فالوور بیشتری برای افزایش اعتبار و توسعه کسب و کار خود نیاز دارید. برای ارتقاء پیج و افزایش فالوور، راه‌های متفاوتی وجود دارد که یکی از این روش‌ها، خرید بازدید اینستاگرام است.

ویو اینستاگرام

افرادی که از صفحه شما دیدن می‌کنند با مشاهده تعداد بیشتر بازدیدها، به شکل غیر مستقیم جذب صفحه شخصی شما خواهند شد. قبل از بررسی محتوای پیج، کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی و میزان بازدیدها را مشاهده کنند. به همین ترتیب خرید ویو، نقش مؤثری در افزایش فالوورهای صفحه شما خواهد داشت.

چرا به خرید بازدید ویدئو اینستا نیاز داریم؟

امروزه شبکه‌های اجتماعی متفاوتی وجود دارند که کاربران می‌توانند توسط آن‌ها تصاویر و ویدئوهای خود را منتشر کنند. در این میان اینستاگرام بهترین و محبوب‌ترین پلتفرم بین دیگر شبکه‌های اجتماعی است. کاربران اینستاگرام به سرعت در حال افزایش هستند و نسبت به سال‌های گذشته کاربران بیشتری از این پلتفرم استفاده می‌کنند. برای شناخته شدن در اینستاگرام روش‌های مختلفی وجود دارد که بیشتر این روش‌ها زمان‌بر هستند. صرفه‌جویی در وقت برای افرادی که می‌خواهند توسط اینستاگرام به کسب و کار خود رونق بخشند، نکته‌ای قابل توجه است. به این منظور آسان‌ترین و کاربردی‌ترین روش، خرید بازدید اینستاگرام است. این روش توسط بسیاری از افراد برای رتبه‌بندی صفحه و افزایش ویو، مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربران قبل از توجه به هر نکته‌ای، به اثبات اعتبار و محبوبیت شما نیاز دارند. در دنیای مجازی اینستاگرام، کاربران بر این باور هستند که هر اندازه میزان بازدید از پست‌ها و ویدئوهای یک پیج بیشتر باشد، به همان اندازه نیز در محبوبیت آن تأثیر دارد.

افزایش ویو اینستاگرام

دلایل اصلی جهت خرید ویو اینستاگرام

افزایش اعتبار و جذب بیشتر مشتری

کاربرانی که تصمیم می‌گیرند صفحه شما را دنبال کنند، با مشاهده بازدیدهای گسترده، جذب پروفایل شما خواهند شد. با خرید ویو، کاربران بیشتری به صفحه شما اضافه می‌شوند. بسیاری از افراد بر این باور هستند که محصولات و خدمات شما با توجه به میزان بازدید و فالوورها، ارزش امتحان کردن خواهند داشت. با خرید ویو اینستاگرام، از فرصتی که به افزایش مشتری و اعتبار منتهی می‌شود، استفاده کنید. هدف هر کسب و کار کوچک، رسیدن به سود و بازدهی بیشتر است.

رسیدن به درآمد بیشتر

شرکت‌ها و تولیدکنندگان مختلف، حساب‌هایی را در اینستاگرام برای تبلیغ محصولات و خدمات خود انتخاب می‌کنند که بیشترین میزان ویو و فالوور را داشته باشد. با خرید بازدید اینستاگرام این امکان برای شما فراهم می‌شود تا افراد بیشتری برای تبلیغ خدمات و محصولات خود به شما مراجعه کنند. هر چه تعداد تبلیغ‌ها در پیج شما بیشتر باشد در نهایت به درآمد و سود بیشتری خواهید رسید. با خرید ویو اینستاگرام و افزایش بازدیدکنندگان، درآمد بالقوه شما به فعل تبدیل خواهد شد. بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی بهترین ابزار برای افزایش فروش و رسیدن به سود بیشتر است.

افزایش محبوبیت

یکی از روش‌های مؤثر جهت افزایش محبوبیت در اینستاگرام، تولید محتوای جذاب و کاربردی است. این محتوای باکیفیت به تصاویر و ویدئوهایی مربوط می‌شود که هر شخص در حساب شخصی خود قرار می‌دهد. موتورهای جستجو بر اساس تعداد بازدیدها و بازخوردهای مثبت، صفحات مختلف را در اینستاگرام رتبه‌بندی می‌کنند. خرید بازدید اینستاگرام کمک می‌کند تا میزان محبوبیت پیج شما بالا رفته و رتبه برتری در این جستجو کسب کنید. در نهایت محبوبیت نیز به عنوان ابزاری برای تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

رسیدن به نتیجه در مدت زمان کوتاه

گاهی اوقات یک برند یا شخص برای رسیدن به نتیجه مثبت در خصوص فعالیتی که انجام می‌دهد، نیاز به روشی مؤثر و سریع دارد. خرید ویو اینستاگرام بهترین گزینه در این مواقع است. با خرید ویو، میزان بازدیدها و تعداد مخاطبان افزایش پیدا کرده و در مدت زمانی کوتاه یک برند یا کسب و کار محبوبیت لازم جهت سرمایه‌گذاری را به دست می‌آورد.

بازدید واقعی و افزایش فالوور

در هر موقعیتی شما نمی‌توانید مدت‌های زیادی منتظر بمانید تا ویدئو یا پست شما بازدید داشته باشد. خرید ویو اینستاگرام این امکان را فراهم می‌کند تا میزان بازدیدکننده‌های حقیقی افزایش پیدا کرده و به همین ترتیب کاربران دیگر نیز برای بازدید از صفحه شما ترغیب خواهند شد.

اصالت برند و فعالیت پیج

با افزایش ویو و فالوور در اینستاگرام، کاربران علاقه بیشتری به دنبال کردن شما نشان خواهند داد. با افزایش بازدید در اینستاگرام، کاربران از دیگر پلتفرم‌های مجازی که شما در آن‌ها عضو هستید نیز دیدن می‌کنند. این امر باعث افزایش اصالت و اعتبار برند و فعالیت شما خواهد شد.

احتمال ورود به اکسپلور

اگر شما هم دوست دارید تا پیج اینستاگرام خود را ارتقا دهید و به تعداد فالوور ها و لایک ها و کامنت و از همه مهم تر بازدید اینستاگرام پست های خود اضافه کنید ، می توانید از پکیج های مختلف فالومون استفاده کنید. همچنین در آخر ذکر کنیم که با افزایش تعداد بازدید پست ها ، احتمال دیده شدن آن پست و پیج شما در قسمت اکسپلور اینستاگرام نیز افزایش خواهد یافت. و این دقیقا چیزی است که خیلی از افراد به دنبال آن هستند.

روش‌های خرید ویو ارزان اینستا

در حال حاضر سایت‌های مختلفی در این خصوص فعالیت می‌کنند که شما باید نسبت به معتبر بودن و کیفیت کار آن‌ها اطلاعات لازم را کسب کنید. با مراجعه به سایت‌های معتبر دیگر جایی برای نگرانی وجود ندارد. این سایت‌ها واقعی هستند و از طریق حساب‌هایی حقیقی، مبادلاتی را برای بازدید واقعی اینستاگرام انجام می‌دهند. این وب‌سایت‌ها بر اساس میزان و تعداد بازدید، هزینه‌ای را مشخص می‌کنند که شما با پرداخت این هزینه، از میزان ویو قابل توجهی برخوردار می‌شوید. وب‌سایت‌های معتبر، فالوورهایی واقعی در اختیار شما قرار می‌دهند و شما می‌توانید از فیک نبودن آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

خرید ویو تنها به ویدئوهای شما منتهی نمی‌شود. شما می‌توانید برای افزایش بازدید در استوری و پست IGTV نیز نسبت به خرید ویو اینستاگرام اقدام کنید. بیشتر این سایت‌ها نیز در کمترین زمان و به صورت فوری بعد از خرید ویو، تعداد بازدیدکنندگان را افزایش می‌دهند.

 

از چه اصولی می‌توان برای افزایش ویو اینستاگرام استفاده کرد؟

برای افزایش ویو در اینستاگرام باید از محتوایی مناسب استفاده کرد. موضوع و محتوایی که شما برای پست ویدئویی، استوری یا پست IGTV انتخاب می‌کنید با جذب مخاطب و افزایش بازدید ارتباط مستقیمی دارد. از دیگر مواردی که بر روی میزان بازدید تأثیرگذار است، استفاده منطقی و مناسب از هشتگ با توجه به موضوع است. نوشتن کپشن به صورتی که مخاطب را به دیدن و خواندن پست شما ترغیب کند نیز در افزایش ویو تأثیر دارد. توجه داشته باشید که برای انتشار پست ویدئویی زمان مناسبی را انتخاب کنید. این زمان‌بندی کمک می‌کند تا مخاطبان بیشتری از ویدئو شما دیدن کنند.

 

مزایای خرید ویو اینستاگرام

مهمترین مزایای خرید ویو اینستاگرام، افزایش بازدید به صورت واقعی است. اگر مشاهده‌کنندگان یک ویدئو فیک باشند هیچ تأثیری در جذب مخاطب نخواهد داشت. با خرید ویو حقیقی، میزان بازدیدکنندگان افزایش پیدا می‌کند. با مشاهده یک پست ویدئویی، مخاطبان به دیدن دیگر پست‌های صفحه شما اشتیاق نشان می‌دهند. به این ترتیب خرید بازدید اینستاگرام در نهایت منجر به افزایش فالوورای پیج نیز خواهد شد.

راه‌اندازی کسب و کار و رشد آن نیاز به تبلیغات گسترده دارد. امروزه استفاده از فضای مجازی برای تبلیغات و بازاریابی به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. با خرید ویو، تعداد بازدیدکنندگان بیشتر شده و از نحوه فعالیت، خدمات و محصولات تولیدی شما مطلع خواهند شد. با توجه به محتوا و موضوعی که شما در صفحه خود به فعالیت مشغول هستید، خرید ویو باعث می‌شود کاربران دیگری نیز به لیست مخاطبان شما اضافه شوند. این امر به توسعه کسب و کار شما نیز کمک بزرگی خواهد کرد.

مصرف‌کنندگان برای رسیدن به نتیجه بهتر جهت انتخاب خدمات یا خرید محصول، به تصمیمات دیگر کاربران نگاه می‌کنند. کاربران با توجه سلیقه، شخصیت و نحوه تصمیم‌گیری یکدیگر، از میان گزینه‌های موجود، بهترین محصول یا خدمات را انتخاب می‌کنند. حدود 72 درصد از کاربران اینستاگرام این طور گزارش داده‌اند که تصمیم‌گیری هنگام خرید را بر اساس چیزی که با مرور صفحات اینستاگرام، مشاهده کرده‌اند، انجام می‌دهند.

اگر کاربران توسط محبوبیت پیج، علاقه بیشتری به بازدید از صفحه شما نشان دهند، فالوورهای آن‌ها نیز با توجه به تصمیم‌گیری و میزان علاقه‌مندی، به این زنجیره می‌پیوندند. برای تأثیرگذاری بر روی کاربر و افزایش محبوبیت، نیازی به حرکت یا عملی خارق‌العاده ندارید. با در نظر گرفتن اصول جذب مخاطب و استفاده از روش‌های مؤثر مانند خرید ویو اینستاگرام، می‌توانید در کمترین زمان به نتیجه مورد نظر خود برسید.

با خرید ویو اینستاگرام از حساب‌های واقعی، پست‌های شما به سرعت مورد توجه قرار می‌گیرند. هرچه میزان محبوبیت شما افزایش پیدا کند، تعداد بازدیدها و لایک نیز بیشتر خواهد شد. همراه با بالا رفتن میزان بازدیدکننده، کاربران جدید نیز صفحه شما را دنبال کرده و نسبت به محتواهایی که شما تولید می‌کنید، اشتیاق نشان می‌دهند.

تناسب بازدید پست ها و فالوور پیج

در واقع همه ما می دانیم پیجی که به طور مثال 50 کا فالوور داشته باشد ، طبیعتا باید پست هایی با بازدید بالا داشته باشد. اما چیزی که وجود دارد این است که اکثر فالوور های چنین پیج هایی که به تازگی راه اندازی شده اند همه خریداری شده هستند. در نتیجه ممکن است بازدید خوبی از آن ها دریافت نشود. در این صورت برای اینکه بتوانید نشان دهید که پست های ویدیویی اینستاگرام شما از تاثیر خوبی برخوردار است، خرید بازدید اینستاگرام را در برنامه های خود بگنجانید.

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام.زمانی که سفارش بدیم چقدر طول میکشه تا ارسال بشه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز. بعد از ثبت سفارش و تایید سیستم در کوتاه ترین زمان ممکن آیتم ها براتون ارسال میشه. موفق و شاد باشید.

   پاسخ
   • رضا غدوری
    مارس 14, 2021 2:19 ق.ظ

    سلام من ۱۰۰۰ بازدید در اکسپاور سفارش دادم ۱۷ تومن
    الان چی شد؟کجا باید چک کنم که سفارشم انجام شده؟

    پاسخ
    • سلام دوست عزیز. در قسمت اینسایت همون پست آمار اکسپلور قابل مشاهده هست. موفق و پیروز باشید

     پاسخ
 • سلام.قیمت بازدید ویدیو تون واقعا مناسبه از همه سایت ها ارزون تر میزنین. البته من تازه با سایت شما آشنا شدم و میخوام فالوور و اکسپلور هم بخرم.مرسی از سایت خوبتون خسته نباشید

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز.ممنون از شما برای اعتمادتون به مجموعه فالومون.تا جایی که بتونیم سعی داریم قیمت آیتم های مختلف رو پایین نگه داریم.موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 • من ایمپرشن پستم هم بالا رفت با خرید بازدید ویدیو سایت شما.ممنون و خسته نباشید

  پاسخ
  • بله بازدید ویدیو واقعی هستن برای همین ایمپرشن بالا میره. ممنون از شما. موفق و پیروز باشید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست