خرید فالوور خارجی

مزایای خرید فالوور خارجی چیست؟ 

به کسانی که از کشورهای دیگر صفحه شما را دنبال می‌کنند و در اشتراک گذاری کامنت و همچنین لایک کردن در صفحه شما فعال هستند، فالوور خارجی گفته می‌شود. هر مطلبی که شما در پیج خود بگذارید توسط این افراد مشاهده شده و آن‌ها می‌توانند آن را لایک کرده و یا کامنت بگذارند. جهت خرید فالوور خارجی میتوانید از طریق همین صفحه اقدام کنید. یادتان باشد شما برای ایجاد محبوبیت هرچه بیشتر برای پیج خود و همچنین جذب مخاطب بیشتر، نیاز به بهبود محتوای صفحه خود دارید. اما این تنها چیزی نیست که می‌تواند مشتری بیشتری برای شما بیاورد. در دنیای اینستاگرام، هرچه تعداد فالوورها و یا دنبال کنندگان پیج شما بیشتر باشد، پیجتان مشهورتر و قابل اعتمادتر خواهد بود. حتی خیلی از سلبریتی‌ها و افراد معروف نیز برای بهبود پیج خود دست به اقداماتی می زنند. یکی از این اقدامات همین خرید فالوور است. توجه کنید که هرچه دنبال کننده‌های پیج شما بیشتر باشند، مخاطبین واقعی بیشتری به سمت پیجتان خواهند آمد و کسب و کارتان رونقی چندین برابر خواهد گرفت. در همین زمینه خرید فالوور خارجی ارزان، روشی مؤثر برای بهبود کسب و کار به حساب می‌آید. وجود دنبال کننده‌ها از کشورهای دیگر، پیج شما را به صورت بین المللی نیز معروف خواهد کرد.

قیمت های فالوور خارجی

فالوور خارجی 500عدد
18,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • ریزش کم
فالوور خارجی 2000عدد
60,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • ریزش کم
فالوور خارجی 5000عدد
150,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • ریزش کم
فالوور خارجی 10000عدد
300,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • ریزش کم
فالوور خارجی 20000عدد
600,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • ریزش کم

خرید فالوور خارجی چه اهمیتی دارد؟

شما با خرید فالوور خارجی اینستاگرام، با یک تیر دو نشان خواهید زد. اول اینکه تعداد فالوورهای شما زیاد می‌شود و این باعث خواهد شد که کاربران داخلی زیادی نیز به سمت شما جذب شوند. دلیل این موضوع را نیز قبلاً ذکر کردیم، پیجی که دنبال کننده بیشتری داشته باشد، محبوب‌تر خواهد شد و حتی می‌توان گفت افراد به آن اعتماد بیشتری خواهند کرد. اما اهمیت دومی که فالوور خارجی اینستاگرام دارد، جذب مخاطبین خارجی در پیج شما است. تصور کنید که محتواهای شما در پیجتان توسط افراد خارجی لایک شده و یا آن‌ها برای شما کامنت می گذارند، این موضوع قطعاً تأثیر به شدت مثبتی روی پیج شما دارد. و اما در نهایت هدف از تمام این فعالیت‌ها، جذب کاربر بیشتر و تبدیل آن‌ها به مشتری کسب و کارتان است که از طریق خرید فالوور به راحتی می‌تواند میسر شود.

خرید فالوور خارجی

افزایش اعتبار پیج

قبلاً هم بارها ذکر کردیم که خرید لایک و فالوور خارجی و یا ایرانی، روش‌هایی برای بهتر و بیشتر دیده شدن کسب و کار شما خواهند بود. همچنین به این نکته نیز اشاره کردیم که یادتان باشد در خرید فالوور خارجی و یا ایرانی زیاده روی نکنید تا تعداد لایک‌ها با تعداد فالوورها همخوانی داشته باشد. از جمله مزایایی که خرید فالوور خارجی اینستاگرام برای شما دارد این است که تأیید و و باعث افزایش اعتبار پیج میشود. از قدیم هم گفته‌اند که عقل مردم به چشمشان است! وقتی کاربری ببیند که تعداد فالوورهای شما زیاد است و اکثراً خارجی هم هستند، قطعاً به شما اعتماد کرده و مشتاق می‌شود که پیج شما را دنبال کند. البته در نظر داشته باشید که از این جا به بعد کار، این شما هستید که با تهیه محتواهای درخور و جذاب، باید فالوورهای خود را نگه دارید.

نکته دیگر این است که کاربران امروزه ترجیح می‌دهند راهی را بروند که بقیه رفته‌اند، پس وقتی مشاهده کنند که شما فالوورهای زیادی آن هم از نوع خارجی دارید حتماً به سمت پیج شما می‌آیند. از جمله مزیت‌های دیگری که دارد، این است که باعث می‌شود شما نسبت به رقبای خود، چندین قدم جلوتر باشید. می‌توان گفت با داشتن فالوور خارجی اینستاگرام، به طور کلی سبک پیج شما متفاوت شده و به سمت بهبود پیش می‌رود.

خرید فالوور خارجی ارزان


معایب اینکار چیست؟

ابتدا لازم است ذکر کنیم که خرید فالوور، چه ایرانی و چه خارجی، می‌تواند به صورت فیک و یا واقعی باشد. شاید خیلی از مواقع خرید فالوور خارجی ارزان، فالوورهایی فیک را در اختیار شما بگذارد. فالوور فیک یعنی اکانت و پروفایلی که یک کاربر واقعی صاحب آن نیست و در نتیجه فعالیت مثبتی که منجر به جذب کاربر واقعی شود، در پیج شما نخواهد داشت. در خرید فالوور خارجی و یا حتی ایرانی، نکته‌ای که خیلی حائز اهمیت است، این است که حتماً تعداد لایک‌های پست‌های شما با تعداد فالوورهایی که دارید، همخوانی داشته باشد. پس ترجیحاً برای خرید فالوور خارجی اینستاگرام که واقعی باشد اقدام کنید. عدم رعایت این موضوع عواقب خوبی برای پیج شما نخواهد داشت. وقتی کاربران ببینند که تعداد لایک‌ها و تعداد فالوورهای شما تفاوت فاحشی با هم دارند، اعتماد خود به پیج شما را از دست می‌دهند و تعداد فالوورهای واقعی شما در این صورت ریزش خواهد داشت. پس خرید فالوور خارجی ارزان را به هر قیمتی را انجام ندهید.

خرید فالوور خارجی اینستاگرام

آیا اینکار می‌تواند به پیج شما آسیب برساند؟

حتماً می دانید که برای خرید فالور خارجی و یا ایرانی باید به شرکت‌هایی که در این زمینه تخصص دارند مراجعه کنید. هر چه شرکتی که انتخاب می‌کنید اعتبار بیشتری داشته باشد، نگرانی شما برای امنیت پیجتان کم‌تر خواهد بود. شرکت‌های معتبر فروش فالوور، فالوورهایی با حساب واقعی را به شما ارائه می‌دهند؛ اکانت‌هایی که توسط افراد واقعی استفاده می‌شوند. این شرکت‌ها بعد از اینکه شما سفارش خود را ثبت کردید، هر دو حساب کاربری شما و فالوورها را با جزئیات، تجزیه و تحلیل می‌کنند. نتیجه این بررسی‌ها اینگونه خواهد شد که افراد مناسب با کسب و کار و پیج شما،  به حساب شما ارسال می‌شوند. تمامی این فرآیندها توسط کارشناسان این شرکت‌ها با دقت تمام مدیریت می‌شود. در نتیجه شما با خرید از سایت‌ها و فروشنده‌های معتبر، نه تنها به پیج خود آسیب نمی‌رسانید، بلکه باعث بهبود آن و همچنین پیشرفت کسب و کارتان نیز می‌شوید.

فالوور ارزان خارجی

روش‌های خرید فالوور خارجی

برای خرید فالوور خارجی اینستاگرام، شما باید به وبسایت‌ها و شرکت‌های متخصص در این زمینه مراجعه کنید. در این وبسایت‌ها، قسمت‌هایی تعبیه شده است که شما می‌توانید از آن جا، دنبال کننده مورد نظر خود را انتخاب کنید. در آن قسمت شما با گزینه‌هایی همچون خرید فالوور واقعی، خرید فالور ایرانی و یا خرید فالوور خارجی ارزان، رو به رو خواهید شد. هر کدام از دنبال کننده‌ها که مد نظر شما باشد را انتخاب نمایید. بعد از آن می‌توانید تعداد فالووری که نیاز دارید را انتخاب کنید. هزینه لازم برای هر نوع دنبال کننده و برای هر تعداد، در همان جا نوشته شده است. اگرنام کاربری برای تکمیل خرید لازم باشد، باید در ابتدا پروسه ثبت نام را انجام دهید و در این مرحله، نام کاربری خود را وارد نمایید.

ممکن است سؤالاتی از شما پرسیده شود تا کارشناس و یا ربات‌ها بتوانند بر اساس پاسخ‌های شما، فالوور مناسب را برای شما ارسال کنند. پس با دقت فراوان به آن سؤلات پاسخ دهید. بعد از انجام مراحل بالا، سفارش خود را به ثبت رسانده و خرید خود را تکمیل کنید. حال باید منتظر ارسال فالوورها به پیجتان باشید.

و اما آنچه در پایان باز هم بر آن تأکید می‌کنیم، این است که در نهایت، کیفیت پیج شما به محتواهایی که در آن قرار می‌دهید بستگی خواهد داشت. حتی پایدار بودن فالوورهای خارجی یا ایرانی که خریداری کرده‌اید نیز به پست‌هایی که می‌گذارید وابسته است. پس اگر برای خرید فالوور خارجی و یا ایرانی اقدام می‌کنید، فقط به آن بسنده نکرده و همواره برای بهبود محتوای پیج خود نیز کوشا باشید.

 

نتیجه گیری و جمع بندی

آن چه در این جا بدان پرداختیم، راه‌های بهبود کسب و کار در اینستاگرام از جمله خرید فالوور خارجی بود.  از مزایا و معایبی که این اقدام می‌تواند داشته باشد نیز سخن گفتیم. اهمیت این نکته را پررنگ کردیم که علاوه بر تعداد فالوورها، محتوای پیج نیز باید قوی و کاربردی باشد. روش‌های تهیه فالوور خارجی را نیز برشمردیم و از اهمیت این فالوورهای خارجی برای پیج شما گفتیم. باز هم تاکید می‌کنیم که حتما قبل از خرید، از اعتبار سایت‌ها و فروشگاه‌ها، مطمئن شوید.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست