خرید فالوور فیک

اگر در جستجوی خرید فالوور فیک اینستاگرام هستید، می‌توانید دست از جستجو بردارید و هم اکنون از طریق همین وب سایت، تعداد فالوور، لایک، بازدید و… را به صورت صددرصد تضمینی و با نازل ترین قیمت سفارش دهید. فراموش نکنید که اعتبار کار ما وابسته به میزان رضایت شما است و وجود شما است که به حضور ما اعتبار می‌بخشد. بنابراین کیفیت، دقت و سرعت عمل در کار، وظیفه‌ای است که ما در قبال شما بر عهده داریم و سعی می‌کنیم به بهترین شکل ممکن آن را ادا کنیم.

فالوور فیک ارزان

فالوور ارزان 500عدد
25,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • ریزش کم
فالوور ارزان 1000عدد
40,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • ریزش کم
فالوور ارزان 5000عدد
180,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • ریزش کم
فالوور ارزان 10000عدد
340,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • ریزش کم
فالوور ارزان 20000عدد
650,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • ریزش کم

اگر نیاز به فالوور فیک بیشتر دارین ، پکیج های زیر برای شما تهیه شدن

فالوور ارزان 50k
1,500,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شم
 • ریزش کم
فالوور ارزان 200k
5,500,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شم
 • ریزش کم

چرا باید فالوور فیک بخریم؟

اینستاگرام در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین رسانه‌های اجتماعی در بین ایرانیان است و از این رو صفحات زیادی در جستجوی راهکار مطمئنی برای کسب اعتبار از طریق خرید فالوور فیک و البته در پی خرید فالوور ارزان هستند. امروزه تعداد بسیار زیادی از افراد، با هدف برقراری ارتباط اجتماعی، تبادل اطلاعات، سرگرمی و حتی بیزنس در آن حضور دارند و اغلب کسب و کارهای بزرگ و کوچک، حداقل یک صفحه در اینستاگرام دارند و در آنجا خدمات خود را ارائه می‌کنند.

خرید فالوور فیک

همچنین تعداد بسیار زیادی از کسب و کارها هستند که به طور اختصاصی در این شبکه اجتماعی فعالیت دارند و گستره فعالیت آن‌ها تنها در فضای مجازی است. این موضوع به دلیل مزایای ویژه این نرم افزار هر روز در حال گسترش بیشتر نیز هست. در این مقاله قصد داریم درباره مزایای ویژه اینستاگرام و اهمیت داشتن تعداد فالوور بالا صحبت کنیم. همچنین قصد داریم موضوع خرید فالوور فیک اینستاگرام و مزایا و معایب آن را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

اینستاگرام؛ فرصتی برای شکوفایی

شبکه‌های اجتماعی تاثیرات شگفت انگیزی بر روی زندگی بشر داشته‌اند و هر چه میزان محبوبیت این شبکه‌ها در بین مردم بیشتر باشد، تاثیرات آن نیز بیشتر خواهد بود. اینستاگرام از جمله نرم افزارهایی است که اقبال بسیار خوبی در جامعه ایرانی داشته و از این رو اینفلوئنسرهای بسیاری به طور تمام وقت، مشغول تولید محتوا و جذب مخاطب برای خود هستند. همچنین کسب و کارهای بسیاری در همین فضا شروع به فعالیت صحیح و اصولی کردند و به موفقیت‌های بسیاری نیز دست یافتند. هر روز به تعداد این افراد و کسب و کارهای موفق نیز افزوده می‌گردد.

اینستاگرام در کنار پینترست، محبوب‌ترین نرم افزار در بین ایرانیان است و طبق آمار رسمی خود اینستاگرام، تا پایان سال 2018 میلادی 24 میلیون نفر از ایرانیان به دارای اکانت فعال در این نرم افزار بوده‌اند که قطعاً در این دو سال نیز به تعدادشان افزوده گردیده است. بنابراین درباره بازار هدفی بسیار بزرگ و مخاطبانی بسیار گسترده صحبت می‌کنیم که می‌تواند برای هر کسب و کار و هر نوع سلیقه‌ای، صفحات خاص خود را داشته باشد.

خرید فالوور فیک اینستاگرام

یکی از دلایلی که باعث می‌شود اینستاگرام فضای مناسبی برای بیزنس باشد، امکانات متنوع این نرم افزار است؛ امکاناتی برای تبادل مستقیم و صمیمانه با مخاطبان و سادگی در درک نیازهای آنان از طریق تعامل مثبت با آنان. به علاوه به اشتراک گذاشتن تصاویر، ویدیوها، امکان به اشتراک گذاری توضیحات متنوع درباره کسب و کار و خدمات و محصولات آن، امکان به اشتراک گذاشتن رضایتمندی مشتریان دیگر، امکان تبادل مشتریان با مشتریان در قسمت کامنت‌ها و… همگی و همگی دلایلی هستند که اینستاگرام را از دیگر فضاها مجزا کرده‌اند.

یکی دیگر از دلایل برتری اینستاگرام، هوش مصنوعی و الگوریتم‌های بسیار پیچیده و حساب شده آن است. این الگوریتم‌ها به نوعی طراحی شده‌اند که مخاطب را به سوی محتواهای مورد علاقه‌اش سوق بدهند و از طریق بخشی به نام اکسپلور، به شما فرصت می‌دهد تا مخاطبان هدف خود را به سوی خود جذب کنید.

فالوور فیک اینستا

برای شروع هیچ‌وقت دیر نیست!

برخی گمان می‌کنند که اینستاگرام مسیر خود را طی کرده و دیگر برای شروع فعالیت در آن و کسب موفقیت دیر شده است. در حالی که این موضوع اصلاً صحت ندارد و همه افراد (از جمله خود شما) هنوز هم صفحاتی را پیدا می‌کنید و به دلیل علاقه‌ای که به محتوایش دارید، آن را دنبال می‌کنید. بنابراین این تفکر که برای شروع و کسب موفقیت در اینستاگرام دیر شده کاملاً فاقد اعتبار است و شما می‌توانید همین الان شروع به تولید محتوا یا عرضه خدمات و محصولات نمایید و با خرید فالوور فیک اینستاگرام ، شانس موفقیت شما هنوز هم مانند بسیاری دیگر از افراد موفق این عرصه بسیار بالا است. البته لازمه رسیدن به هدف مورد نظر، این است که به طور اصولی شروع به کار کنید و صفحه خود را بر اساس اصول و قواعد موجود بنا کنید، محتوای خوب و با کیفیت ایجاد نمایید، تعامل مثبت با مخاطبان را یاد بگیرید و از همه مهم‌تر: صبور باشید!

اهمیت داشتن فالوور زیاد

یکی از موضوعاتی که به رشد صفحه شما کمک می‌کند، وجه اعتباری صفحه شما است و یکی از مهم‌ترین وجوه اعتبار صفحه شما نیز، تعداد فالوورهای شما است. چرا بسیاری از افراد در پی خرید فالوور فیک هستند؟ قطعاً به این دلیل که این موضوع برای جذب مخاطب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در اینجا دلایل مهمی را بیان می‌کنیم که نشان می‌دهد تعداد فالوور شما از اهمیت بالایی برخوردار است:

 • فالوور نشان دهنده تعداد مخاطبان شما است!

وقتی شما در استوری یا پست‌های خود مشغول تعامل با مشتریان هستید، این‌که تعداد مخاطبان صحبت شما چند نفر هستند را تعداد فالوورهای شما معین می‌کند. هر چه تعداد مخاطبان شما بیشتر باشد، طبیعتاً اعتبار کسب و کار شما نیز بیشتر خواهد بود. به طور مثال اگر ببینید شخصی در ویدئو 400 مخاطب خود را مورد خطاب قرار می‌دهد بیشتر تحت تاثیر خواهید بود یا وقتی که ببینید مخاطبان آن ویدئو 400 هزار نفر هستند؟

 • فالوور نخستین چیزی است که هنگام بازدید از صفحه دیده می‌شود!

نخستین چیزی که کاربران پس از باز کردن صفحه شما به آن توجه می‌کنند، تعداد فالوورهای شما است. این موضوع کاملاً تثبیت شده که نگاه افراد پیش از خواندن بیوگرافی، به تعداد فالوورهای صفحه است!

 • فالوور نشان دهنده تعداد مشتریان شما است!

همواره تعداد مشتریان شما تابعی از مخاطبان شما هستند. بنابراین هر چه فالوورهای بیشتری داشته باشید، مخاطبانی که صفحه شما را باز می‌کنند، به تعداد مشتریان شما پی می‌برند و از این رو راحت‌تر به شما اعتماد می‌کنند. این موضوع یکی دیگر از دلایلی است که باعث می‌شود تعداد فالوور نشان‌دهنده اعتبار صفحه شما باشد.

 • میزان اعتبار هر صفحه با تعداد فالوور و لایک صفحه سنجیده می‌شود!

تمام مسائلی که توضیح دادیم در کنار هم می‌خواهند به همین جمله برسند که تعداد فالوورهای شما و تعداد لایکی که هر پست شما دارد، ارتباط مستقیمی با میزان اعتبار صفحه شما در چشم مخاطبان دارد و همین موضوع است که باعث اعتماد مشتریان بالقوه خواهد شد. به همین دلیل هم هست که خرید فالوور ارزان در اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار شده است. در ادامه درباره مزایا و معایب خرید فالوور فیک و چگونگی انجام صحیح آن صحبت خواهیم کرد.

 

مزایا و معایب خرید فالوور فیک

موضوع خرید فالوور فیک اینستاگرام یکی از موضوعاتی است که بحث‌ها و گفتگوهای ضد و نقیضی درباره آن انجام می‌گیرد و مخالفان و مخاطبان خود را دارد. ما معتقدیم که خرید فالوور فیک اینستا مثبت و موثر است و برای این موضوع دلایل خود را نیز داریم. همچنین برای معایبی که عنوان می‌کنند نیز توضیحاتی وجود دارد و اگر این کار به درستی و با توضیحات ما انجام شود، می‌تواند بدون هیچ گونه عیب و ایرادی به کمک رشد کسب و کار شما بیاید.

مزایای خرید فالوور فیک عبارتند از:

 • باعث افزایش اعتبار صفحه شما خواهد بود.
 • موتور محرکه‌ای برای شروع خواهد بود.
 • باعث ایجاد اعتماد در مشتریان بالقوه می‌گردد.
 • سبب سرعت بخشیدن به رشد صفحه می‌شود.
 • باعث افزایش فروش از طریق جذب مخاطب می‌شود.
 • و…

در کنار این مزایا، معایبی را نیز عنوان می‌کنند که ما معتقدیم اگر عمل خرید فالوور فیک ارزان و مدیریت صفحه به درستی انجام شود، این معایب قابل اغماض است. به عنوان مثال «غیر قابل باور بودن» را از جمله معایب آن می‌دانند که اگر این کار یعنی خرید فالوور فیک به مرور انجام گیرد، کاملاً هم قابل باور است. یا مثلاً «عدم تناسب لایک و فالوور» از دیگر معایبی است که مطرح می‌شود که آن هم می‌تواند به نسبت خرید فالوور برای هر پست انجام شود و این تناسب همواره حفظ گردد. موضوع دیگری که به عنوان ایرادی برای خرید فالوور فیک مطرح می‌کنند، مسئله «عدم تعامل فالوورهای فیک» است. به عقیده ما وظیفه فالوورهای فیک ایجاد اعتبار و جذب فالوورهای فعال و اصلی است که به درستی نیز انجام می‌گیرد و سپس این مخاطبان واقعی شما هستند که تعامل لازم را با شما خواهند داشت. بنابراین می‌بینیم که معایب مطرح شده همگی قابل حل و فصل هستند.

تفاوت فالوور فیک ایرانی و خارجی

یکی از مسائلی که مکرراً مطرح می‌شود، تفاوت فالوور فیک ایرانی و خارجی است. به همین دلیل در این باره نیز توضیحاتی ارائه می‌کنیم. در واقع موضوع فالوورهای ایرانی و خارجی تفاوت چندانی در اصل کار شما نخواهد داشت. آنچه بین این دو نوع فالوور فرق ایجاد می‌کند، نام و عکس پروفایل آن‌ها است که ایرانی یا غیر ایرانی است. حال چرا بین این دو فرق قائل می‌شویم؟ تنها به این دلیل که شما بسته به نوع کسب و کار خود بتوانید مخاطبان هدف خود را انتخاب کنید. به این صورت که اگر خدمات، محصولات یا محتواهای شما مخصوص مخاطبان ایرانی است، از مخاطبان ایرانی استفاده کنید و اگر صفحه‌ای دو زبانه دارید و یا چیزی که ارائه می‌کنید، می‌تواند مناسب مردم کشورهای دیگر نیز باشد، از فالوورهای خارجی و یا ترکیبی استفاده نمایید.

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • من این آیتم فالوور فیک ارزان رو برای هر دو پیجم سفارش دادم تو کمترین زمان ممکن و البته طبیعی برام ارسال کردین.واقعا تاثیر خوبی داشت برای جذب مخاطب طبیعی.ممنون از پشتیبانی و راهنمایی هایی که بهم دادین

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز.خواهش میکنم. تیم فالومون نهایت تلاشش رو برای بالا بردن پیج های شما عزیزان میکنه. خوشحالم که راضی هستید. موفق و شاد باشید.

   پاسخ
 • سلام.زمانی که سفارش ثبت کنیم کی برامون ارسال میشه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز.هرزمانی که شما سفارشی ثبت کنین ، هر آیتمی که باشه تو کمترین زمان ممکن پس از چند دقیقه ارسال شروع میشه.

   پاسخ
 • سلام.وقت بخیر.اگر تعداد بالا فالوور فیک بخریم بلاک نمیکنه اینستاگرام مارو؟

  پاسخ
 • مرسی از خدمات خوبتون
  کیفیت خوب
  قیمت خوب
  ارسال منظم و سریع

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست