خرید لایک ایرانی

چرا لایک ایرانی بخریم؟

کسب و کار های اینترنتی خصوصا در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام باید بتوانند برای پیروز شدن در مقابل رقبای خود فعالیت خود را به بهترین نحو ممکن برای افراد به نمایش بگذارند. اما یکی از معیار های این نمایش خصوصا در اینستاگرام با خرید لایک ایرانی اینستاگرام انجام می گیرد. به این صورت که شما زمانی که فعالیت پیج خود را آغاز می کنید هنوز کسی نیست که شما را بشناسد و پست ها و محتوا های تولید شده شما را بپسندد. و این یک موضوع کاملا طبیعی می باشد. بصورت کلی خرید لایک اینستاگرام مثل یک میانبر در بالا اومدن پیج شما میباشد.

قیمت لایک ایرانی با کیفیت

لایک ایرانی با کیفیت 100 عدد
8,000تومان
 • - شروع آنی پس از سفارش
 • - کیفیت عالی
 • - سرعت خیلی خوب
 • - بدون نیاز به لایک کردن دیگران
 • - بدون نیاز به پسورد شما
لایک ایرانی با کیفیت 300 عدد
21,000تومان
 • - شروع آنی پس از سفارش
 • - کیفیت عالی
 • - سرعت خیلی خوب
 • - بدون نیاز به لایک کردن دیگران
 • - بدون نیاز به پسورد شما
لایک ایرانی با کیفیت 1000 عدد
55,000تومان
 • - شروع آنی پس از سفارش
 • - کیفیت عالی
 • - سرعت خیلی خوب
 • - بدون نیاز به لایک کردن دیگران
 • - بدون نیاز به پسورد شما
لایک ایرانی با کیفیت 2000 عدد
100,000تومان
 • - شروع آنی پس از سفارش
 • - کیفیت عالی
 • - سرعت خیلی خوب
 • - بدون نیاز به لایک کردن دیگران
 • - بدون نیاز به پسورد شما
لایک ایرانی با کیفیت 5000 عدد
250,000تومان
 • - شروع آنی پس از سفارش
 • - کیفیت عالی
 • - سرعت خیلی خوب
 • - بدون نیاز به لایک کردن دیگران
 • - بدون نیاز به پسورد شما

لایک اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی برجسته برای به اشتراک گذاری عکس و فیلم است که خدمات عالی به کاربران خود ارائه می‌دهد. امروزه اینستاگرام با میلیون‌ها کاربر به ابزاری شگفت انگیز برای استفاده تجاری و شخصی تبدیل شده است. از کسب و کار کوچک گرفته تا شرکت‌های بزرگ همگی به این واقعیت آگاه هستند که با استفاده درست از اینستاگرام می‌توان هر گونه استراتژی بازاریابی را به خوبی اجرا کرد. علاوه بر این، همه امکانات اینستاگرام برای کاربران مهم است چرا که به آن‌ها کمک می‌کند تا عقاید، علایق و نارضایتی خود را از موضوع یا محتوایی نشان دهند. از این رو ابزاری مانند لایک و فالو برای مشاغل، برندها و حتی افراد مهم است. خرید لایک ایرانی در این بین بسیار تاثیر گذار میباشد.

خرید لایک ایرانی

دلایل زیادی برای تبدیل شدن اینستاگرام به یک ابزار تجاری وجود دارد که یکی از آن‌ها، لایک است. خرید لایک اینستاگرام وسیله‌ای برای تعامل با نام تجاری و کسب و کاری است که شما اداره می‌کنید. از طرف دیگر لایک‌ها به شکلی دیگر میزان محبوبیت شما را به کاربران نشان می‌دهد و آن‌ها را ترغیب می‌کند تا صفحه شما را دنبال کنند. تعداد پست‌هایی موجود در پروفایل تان نشان می‌دهد چند نفر شما و یا کسب و کارتان را می‌شناسند و دوست دارند با شما تعامل داشته باشند. همچنین تعداد لایک بیشتر باعث بهبود تصویر و اعتبار برند و جذب کاربران بیشتر می‌شود. به همین دلیل بیشتر شرکت‌های موفق از اینستاگرام استفاده کرده و استراتژی‌هایی را برای کسب لایک بیشتر اجرا می‌کنند.

دلایل اصلی نیاز به خرید لایک ایرانی :

در ادامه به بررسی دلایل اهمیت لایک اینستاگرام برای کسب و کار و برند شما می‌پردازیم.

 • نظر مخالفان خود را در رسانه‌های اجتماعی جلب کنید

خرید لایک ایرانی ارزان

هر چقدر پست‌های شما لایک بیشتری دریافت کنند، راحت‌تر می‌توانید به اهداف تان برسید. لایک بیشتر به معنای تعامل و مشارکت بیشتر کاربران با صفحه اینستاگرام و همچنین برند شما است. دنبال کنندگان با لایک کردن پست‌های شما نشان می‌دهند که آن پست برایشان مفید بوده است و از محتوای صفحه تان لذت می‌برند. علاوه بر این، لایک پست‌ها در اینستاگرام تاثیر خوبی بر منتقدان شما نیز می‌گذارد.

 • وضعیت خود در رتبه بندی موتورهای جستجو را بهبود دهید

لایک اینستاگرام نه تنها شهرت و اعتبار نام تجاری شما را در صنعت افزایش می‌دهد بلکه یک معیار قدرتمند برای موتورهای جستجوی اینترنتی مانند گوگل نیز است. به طوری که اگر پست شما لایک زیادی دریافت کند، می‌تواند در صفحه اول موتور جستجو ظاهر شود. این موضوع علاوه بر اینکه موجب افزایش فروش کسب و کار شما می‌شود، به جلب توجه بیشتر کاربران نیز کمک می‌کند.

 • موقعیت خود در شبکه‌های اجتماعی ارتقا دهید

چه بخواهید چه نخواهید، امروزه تعداد لایک و دنبال کننده یا فالوور، میزان اعتبار شما در شبکه‌های اجتماعی را مشخص می‌کند. در سال‌های اخیر حضور آنلاین برای برند، کسب و کار و افراد اهمیت زیادی پیدا کرده است و اینستاگرام دوست دارد محصول و یا خدمات شما را با رقبایتان مقایسه کند. به عنوان مثال، اگر یک برند 500 لایک در اینستاگرام داشته باشد و رقیب آن بیش از 10 هزار لایک را به خود اختصاص دهد، بدیهی است که شما به سمت برندی که لایک بیشتری دارند جذب می‌شوید. علاوه بر این، در صورت تمایل به خرید هر محصول یا خدمات، شما معمولا شرکتی را انتخاب می‌کنید که بالاترین میزان لایک را داشته باشد. لایک نه تنها اثبات می‌کند که شما معتبر هستید بلکه به ارتقای جایگاه تان در بین میلیون‌ها طرفدار و دنبال کننده کمک می‌کند. بنابراین شما باید برای دستیابی به لایک بیشتر تمرکز کنید و یا از روش‌های دیگر مانند خرید لایک ایرانی استفاده نمایید.

 • لایک ایرانی تحویل فوری
 • به کسب و کار خود اعتبار دهید

یک کسب و کار یا نام تجاری که دارای یک حساب کاربری در اینستاگرام با تعداد کافی لایک است، به عنوان یک شرکت موفق در رسانه‌های آنلاین شناخته می‌شود. این واقعیتی است که باید توسط کاربران درک شود اما جای تاسف است که بسیاری از کارآفرینان این واقعیت را نادیده می‌گیرند و از اینستاگرام به عنوان ابزاری برای اجرای برنامه‌های بازاریابی خود استفاده نمی‌کنند.

 

خرید لایک همراه با تحویل آنی

ترفندها و روش‌های زیادی برای خرید لایک آنی و یا افزایش آن وجود دارد. از تبلیغ پست یا پروفایل خود در رسانه‌های اجتماعی مختلف و استفاده از هشتگ‌های مناسب گرفته تا خرید لایک آنی و خرید لایک igtvتنها برخی از مواردی هستند که می‌توانید از آن‌ها برای افزایش لایک استفاده کنید.

صفحه‌های اینستاگرام که با هدف فروش کالا و خدمات راه اندازی شده اند از حساسیت بالایی برخوردار هستند و اگر قصد دارید جهت خرید لایک ایرانی برای آن‌ها اقدام کنید، باید تنها سراغ شرکت‌ها و افراد معتبر بروید؛ چرا که لایک‌های فیک توسط اینستاگرام شناسایی و حذف می‌شوند. حتی در مواردی ممکن است اکانت شما نیز حذف یا معلق شود. برای اکانت‌های تجاری معمولا پیشنهاد می‌شود که اقدام به خرید لایک اینستاگرام شود.

هنگام خرید لایک اینستاگرام توجه داشته باشید که اگر تعداد لایک پست‌های شما افزایش یابد اما کامنت‌ها تغییری نکند، ممکن است کاربران در واقعی بودن آن‌ها تردید کنند. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم با افزایش تعداد لایک، در جهت افزایش تعداد کامنت نیز تلاش کنید.

امروزه بسیاری از افراد و شرکت‌هایی که در زمینه بازاریابی دیجیتال فعالیت دارند، در این زمینه هم خدمات ارائه می‌دهند و می‌توانید برای خرید لایک آنی به آن‌ها مراجعه کنید. علاوه بر خرید لایک اینستاگرام، روش‌های دیگری نیز برای افزایش لایک وجود دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود.

خرید لایک آنی

روش‌های افزایش لایک، بدون خرید لایک اینستاگرام

 • یک مسابقه مبتنی بر لایک اجرا کنید

یکی از جذاب‌ترین محتوای اینستاگرام، پست‌هایی است که حاوی جایزه هستند. بسیاری از مردم عاشق مسابقه دادن هستند و در این زمینه می‌توانید با آن‌ها تعامل بیشتری داشته باشید. برای اجرای یک مسابقه مبتنی بر لایک، شما می‌توانید از آن‌ها بخواهید در ابتدا پست شما را لایک کنند، صفحه تان را دنبال نمایند و یک یا دو نفر از دوستان خود را تگ کنند.

 • یک استراتژی هشتگ گذاری مناسب داشته باشید

یکی از ساده ترین راه‌ها برای جلب توجه ارگانیک، استفاده از هشتگ‌های مناسب است. برای یافتن بهترین و مناسب‌ترین هشتگ برای محتوا و کسب و کار خود می‌توانید در خصوص راهکارهای هشتگ گذاری مطالعه کنید. همچنین می‌توانید از ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام نیز استفاده کنید تا ببینید کدام هشتگ‌ها بیشترین تعامل را داشته اند.

 • از رقبای خود تقلید کنید

شاید گمان کنید این کار اخلاقی نیست اما قرار نیست شما محتوای آن‌ها را کپی کنید، تنها کاری که شما انجام می‌دهید الهام گرفتن از پست‌های موفق و پرطرفدار است. می‌توانید با کمی خلاقیت، پست‌هایی مشابه آن‌ها ایجاد کنید و بدون خرید لایک اینستاگرام، از مزایای لایک خوردن آن بهره ببرید.

 • با دیگران به تبادل لایک بپردازید

شما می‌توانید با افرادی که پست‌های آن‌ها لایک زیادی می‌خورد و یا فالوورهای زیادی دارند مذاکره کنید و برای تبادل لایک با یکدیگر به توافق برسید. در این صورت معمولا نیاز به پرداخت هزینه هم ندارید.

 

 

تاثیر لایک اینستاگرام در دیده شدن پیج

لایک یکی از بهترین منابعی است که می‌تواند تصویر کسب و کار و یا برندتان را در اینستاگرام تقویت کند و شما را به جایگاه مورد نظرتان برساند. تعداد لایک و دنبال کننده بالا در حساب اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند تا راحت‌تر به اهداف تجاری و شخصی خود دستیابی داشته باشید. بنابراین، کسب لایک در اینستاگرام یکی از مهم‌ترین مواردی است که می‌بایست برای به دست آوردن آن تلاش کنید. علاوه بر این، یکی از مهم‌ترین مزایای لایک این است که وقت بسیار کمی از کاربر می‌گیرد و دو بار ضربه زدن روی صفحه، تنها کاری است که باید برای آن انجام دهد. یکی از معیارهای الگوریتم ارزیابی اینستاگرام که برای تعیین ارزشمندی یک صفحه اینستاگرامی از آن استفاده می‌کند، تعداد لایک پست‌های آن صفحه است. از این رو هرچقدر پست‌های شما بیشتر لایک بخورد، اینستاگرام آن را به افراد بیشتری نشان خواهد داد و در واقع این است تاثیر خرید لایک آنی در دیده شدن پیج.

یکی دیگر از دلایلی که شما به لایک اینستاگرام نیاز دارید، تاثیر آن بر کاربران این شبکه اجتماعی است. به این صورت که وقتی یک کاربر با تصویر یا ویدیویی برخورد می‌کند یکی از مواردی که به آن توجه می‌کند تعداد لایک‌های آن است. معمولا اگر تعداد لایک‌های آن زیاد باشد سبب می‌شود تا کابر تمایل بیشتری پیدا کند تا از دیگر پست‌های آن صفحه نیز بازدید کند و حتی می‌تواند منجر به دنبال کردن صفحه توسط کاربر شود. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که تعداد لایک بالای یک پست در اینستاگرام، نشان دهنده جذابیت آن است و این که توانسته است توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند.

افزایش تعداد لایک پست‌های یک صفحه اینستاگرام می‌تواند بر افزایش دنبال کنندگان آن صفحه نیز موثر باشد. این امر به این دلیل است که وقتی کاربر جدیدی وارد صفحه شما می‌شود، علاوه بر توجه به تعداد فالوور معمولا به پست‌هایی که در آن صفحه وجود دارد نیز توجه می‌کند؛ اگر تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها زیاد باشد، بازدید کننده حدس می‌زند که این یک صفحه معتبر و پرطرفدار است و جذب می‌شود. اما اگر تعداد لایک‌ها کمتر از میزان معمول باشد، بدون انجام فعالیت خاصی از آن خارج می‌شود.

صفحه‌هایی که با هدف فروش ایجاد شده ‌اند، می‌بایست برای جلب اعتماد کاربران خود اقدامات زیادی انجام دهند؛ چرا که کاربران اینستاگرام از صفحه‌هایی که قابل اعتماد نیستند، خرید نمی‌کنند. خرید لایک آنی می‌‌تواند به افرادی که قصد دارند از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنند، کمک زیادی کند؛ چرا که این دسته از افراد برای جلب اعتماد فالوورهای خود باید تلاش زیادی انجام دهند و خرید لایک اینستاگرام می‌تواند در ایجاد اعتماد در دنبال کنندگان موثر باشد.

تاثیر لایک در اکسپلور اینستاگرام

در نتیجه بعد از خرید فالوور که باید اولین قدم باشد ، نیاز دارید تا افرادی هم پست های شما را لایک کنند. این لایک ها به این معنا است که افرادی نوشته و تصویر و یا کلیپی که شما به نمایش گذاشته اید را قبول دارند و از آن خوششان آمده است. این لایک کردن ها می تواند نتیجه خوبی نه تنها در دید اول برای مشتریان داشته باشد. بلکه می تواند به نمایش پست و محتوای تولیدی شما در قسمت اکسپلور اینستا کمک شایانی کند. و این است نکته اصلی که باید خیلی به آن توجه کنیم.

لایک کیفیت بالا

تاثیر استفاده از لایک ایرانی

در هنگام خرید لایک خیلی از افراد سوال دارند که آیا خرید لایک ایرانی اینستاگرام می تواند کمکی به رشد پیج داشته باشد یا خیر؟ باید بگوییم که بله صد در صد همین طور است. شما فکر میکنید که همه اینفلوئنسر ها ، یا شرکت ها و کسب و کار های مختلف از ابتدای شروع کار خود ، همه پست های آن ها دارای 10 کا لایک ایرانیو یا بیشتر حتی … بودند ؟ اگر اینگونه فکر میکنید باید بگوییم کاملا در اشتباه هستید.

شما تنها با خرید لایک ایرانی اینستاگرام می توانید فعالیت خود را آغاز نمایید. و به همه نشان دهید که چقدر در این راستای کسب و کار خود معتبر و مهم هستید. همچنین در ادامه این روند با وجود اینکه فالوور های مورد نظرتان را نیز جذب کردید میتوانید باز به کمک این لایک ارزان ایرانی اینستاگرام پیجتان را پر بازدید و پر بیننده نشان بدهید.

لایک ایرانی ارزان

همه به دنبال این هستند که با کمترین قیمت بتوانند از بهترین خدمات استفاده کنند. اما همیشه همه ما می دانیم که قیمت های خیلی خیلی پایین که اصلا عقلانی نیستند ممکن است کالا و خدمات خوبی به ما ارئه ندهد. اما این موضوع با داشتن حاشیه سود کمتر برای فروشنده خیلی تفاوت دارد. ما در فالومون سعی می کنیم بهترین خدمات را با حاشیه سود کمتر و در نتیجه قیمت ارزان تر به مشتریان ارائه بدهیم. این انتخاب حاشیه سود کمتر دلیلی محکم تر دارد و آن این است که می خواهیم مشتریان خوب و وفاداری داشته باشیم. شما نیز می توانید با خرید لایک ارزان ایرانی اینستاگرام از ما به جمع مشتریان خوب ما بپیوندید.

زمان تحویل به شکل فوری است؟

زمانی که شما محتوایی را برای نمایش در پیج تان ارسال می کنید، قطعا تمایل دارید که بتوانید در مدت زمان کوتاهی بازخورد خوبی از آن محتوا دریافت کنید. این کار با خرید لایک فوری اینستاگرام ممکن است. زمانی که شما سفارش لایک می دهید و پست شما با تعدادی لایک برای سایرین نمایش داده می شود، قطعا افراد بیشتری جذب آن خواهند شد. و میزان ایمپرشن و بازدید از پروفایل تان را نیز افزایش خواهید داد. چرا که این ذهنیت را در مخاطب تان ایجاد کرده اید که پیج شما خیلی پر طرفدار است. شما به هر میزانی که تمایل داشته باشید می توانید سفارش لایک خود را در سایت فالومون ثبت نمایید و منتظر لایک سریع خود باشید.

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام.خسته نباشید.میخواستم تشکر کنم برای اینکه هم خیلی سریع برام ارسال کردین و هم کیفیتش خیلی خوب بود.خیلی از سایت ها باید دنبالشون بدوییم.ممنون از شما

  پاسخ
 • سلام.خسته نباشید.ببخشید الان مثلا 1000 تا لایک ایرانی بخریم برای همه پست هامون ارسال میشه ؟ مرسی از سایت خوبتون

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز.شما با هر بار سفارش برای یک لینک ، یک پست ، سفارش ثبت می کنید. یعنی اگر 1000 تا لایک تو یک سفارش بزنین ، اون فقط برای یک پست ارسال میشه.سلامت و موفق باشید

   پاسخ
 • من دیروز سفارش 2000 تا فالوور با کیفیت دادم با 500 لایک ایرانی
  خیلی زود برام ارسال شد
  مرسی

  پاسخ
 • سلام.خسته نباشید.من دیروز برای دو تا از پستام سفارش لایک و سیو دادم امروز دیدم که رفت اکسپلور. ممنون از خدمات خوبتون.فقط لطفا قیمت ها رو بالاتر نبرین مثل بقیه سایت ها.مرسی

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز.ممنون از لطف شما.تا جایی که میتونیم سعی داریم خدمات خوب و قیمت مناسب ارائه بدیم. ممنون از انتخاب شما.موفق و پیروز باشید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست