خرید فالوور ایرانی

راه‌اندازی کسب و کار در فضای مجازی و جذب مخاطب، امر دشواری است. در ابتدا شما باید توجه و اعتماد مخاطبان خود را جلب کنید. از آنجا که زمان زیادی برای افزایش فالوور و جلب اعتماد آن‌ها نیاز داریم، بسیاری از افراد از ایده خرید فالوور ایرانی استقبال می‌کنند. در واقع افزایش بازدیدکنندگان یک صفحه اینستاگرام، اصلی‌ترین هدف برای راه‌اندازی آن پیج است. افزایش فالوور به معنای بازدید بیشتر و در نهایت، فروش بیشتر و رسیدن به درآمد بالاتر است.

فالوور ایرانی با کیفیت

فالوور ایرانی 100عدد
15,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • ریزش کم
فالوور ایرانی 500عدد
70,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • ریزش کم
فالوور ایرانی 2000عدد
260,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • ریزش کم
فالوور ایرانی 5000عدد
640,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • ریزش کم
فالوور ایرانی 10000عدد
1,250,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شما
 • ریزش کم

اگر به فالوور ایرانی با کیفیت بیشتری نیاز دارین ، پکیج های زیر برای شما تعریف شدن

فالوور ایرانی 20k
2,400,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شم
 • ریزش کم
فالوور ایرانی 30k
3,500,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شم
 • ریزش کم
فالوور ایرانی 100k
7,900,000تومان
 • شروع آنی پس از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد شم
 • ریزش کم

آیا امکان خرید فالوور واقعی فعال ایرانی وجود دارد؟

شبکه‌های مجازی همچون اینستاگرام مکان مناسبی برای رشد و پیشرفت انواع کسب و کار هستند. اگر پیج اینستاگرام شما آن چنان که انتظار دارید قوی نیست، شاید وقت آن رسیده باشد که استراتژی‌های موجود برای به‌دست آوردن فالوورهای واقعی را یاد بگیرید. خرید فالوور واقعی فعال ایرانی یکی از این روش‌ها در دنیای وسیع فضای مجازی است.

خرید فالوور ایرانی

خرید فالوور واقعی فعال ایرانی

صاحبان اکانت اینستاگرامی و افرادی که قصد راه‌اندازی کسب و کاری شخصی در اینستاگرام را دارند، با خرید فالوور واقعی فعال ایرانی، تعداد بازدیدهای استوری، پست و ویدئوهای خود را افزایش می‌دهند. خرید فالوور فیک روش مؤثری در رشد یک صفحه اجتماعی نیست. تا زمانی که فالوور خریداری شده در صفحه شخصی خود فعالیت روزانه یا هفتگی نداشته باشد، شما تأثیری در افزایش ویو و بازدید، مشاهده نخواهید کرد.

خرید فالوور واقعی فعال ایرانی به این معناست که این فالوورها به صورت واقعی در اینستاگرام فعالیت می‌نمایند. همچنین از پست، استوری و ویدئوهای آپلود شده توسط شما، دیدن می‌کنند. این بازدید باعث می‌شود تا اینستاگرام به صورت اتوماتیک، استوری یا پست شما را به دیگر کاربران که ایرانی هستند، پیشنهاد کند.

کاربران ایرانی برای رسیدن به رتبه برتر در تعداد بازدید و افزایش فالورر واقعی، نیاز به بازدیدکنندگان ایرانی دارند. اگر شما فقط فالوور خارجی خریداری کنید، مطالب داخل صفحه شما برای کاربران خارجی نمایش داده می‌شود. به این ترتیب اهمیت خرید فالوور واقعی ایرانی مشخص می‌شود. راه‌اندازی کسب و کار آنلاین نیاز به جذب مخاطب دارد و این امر با خرید فالوور واقعی فعال ایرانی امکان‌پذیر خواهد بود.

خرید فالوور ایرانی فعال

مزایای خرید فالوور واقعی فعال ایرانی

توجه داشته باشید که در خرید فالوور باید بر اساس استانداردهای موجود عمل کنید. اگر تعداد فالوورهای شما با میزان لایک یا بازدیدها متفاوت باشد، به ضرر شما خواهد بود. کاربران اینستاگرام باهوش هستند و با مشاهده این موارد، از فیک بودن یا واقعی بودن تعداد فالوورهای واقعی آگاه خواهند شد.

در حال حاضر کاربران شبکه‌های مجازی بر اساس میزان محبوبیت یک صفحه در اینستاگرام، از فعالیت و خدمات آن پیج استقبال می‌کنند. به این ترتیب تعداد فالوور، نقش مهمی در میزان شهرت یک پیج اینستاگرامی دارد. کاربران اینستاگرام صفحه‌ای را برای خرید یا استفاده از خدمات آنلاین انتخاب می‌کنند که میزان بازدیدهای روزانه و تعداد فالوورهای آن، کیفیت قابل توجهی داشته باشد. تعداد بالای فالوور، صفحه شخصی شما را بین دیگر رقیبان در این عرصه، متمایز خواهد کرد.

خرید فالوور ایرانی با کیفیت

ضرورت خرید فالوور اینستاگرام

 • یکی از مهمترین مزایای خرید فالوور واقعی فعال ایرانی، سرعت معروف شدن پیج است. تصور کنید کسب و کار شخصی خود را به تازگی راه‌اندازی کرده‌اید. برای شروع کار با خرید فالوور ایرانی می‌توانید تعداد بازدیدکنندگان خود را با بیشترین سرعت و کمترین زمان افزایش دهید.
 • برای بالا بردن کیفیت پیج در اینستاگرام، نیاز به فعالیت سخت روزانه دارید. با وجود تلاش‌هایی که در این مسیر انجام می‌دهید، مدت زمان زیادی طول می‌کشد تا تعداد فالوورهای شما به مقدار مورد نظرتان برسد. در کنار تولید محتوای بهینه، می‌توانید با خرید فالوور واقعی، سرعت عمل صفحه شخصی خود را افزایش دهید.
 • رضایت و اعتماد مخاطب نیز از دیگر مواردی است که ضرورت خرید فالوور ایرانی را یادآوری می‌کند. خرید فالوور به تنهایی اطمینانی بر ثابت ماندن تعداد فالوورها نیست. در کنار این موضوع شما باید با تولید محتوای جذاب و مفید، اعتماد مخاطبان خود را جلب کنید.

خرید فالوور واقعی فعال ایرانی

اهمیت تولید محتوا

در راه‌اندازی صفحه شخصی در اینستاگرام، نباید از تولید محتوا نیز غافل شد. خرید فالوور به تنهایی زمینه‌ساز موفقیت همیشگی کسب و کارهای مختلف نخواهد بود. خرید فالوور واقعی به شما کمک می‌کند تا به تعداد فالوورهای خود افزوده و از این راه فعالیت خود را گسترش دهید. در کنار این موضوع اگر صفحه شما محتوایی جذاب و کاربردی نداشته باشد، به اندازه فالوورهای خریداری شده، بازدیدکننده از دست می‌دهید. برای رشد یک صفحه اینستاگرامی و جذب هر چه بیشتر مخاطب، باید همواره اهمیت تولید محتوای مؤثر را در نظر داشته باشید.

یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، از دست دادن فالوور است. اگر بعد از خرید فالوور واقعی فعال ایرانی، مطالب موجود در پیج شما از کیفیت و محتوای مناسبی برخوردار نباشند، امکان از دست دادن فالوور وجود دارد. از آنجا که فالوورهای خریداری شده دارای اکانت فعال و واقعی هستند، در صورت عدم استقبال از محتوای پیج، این امکان وجود دارد که صفحه شما را آنفالو کنند. به این ترتیب در کنار خرید فالوور واقعی فعال ایرانی باید به نحوه تولید محتوا و رشد پیج نیز اهمیت دهید.

روش‌های خرید فالوور ایرانی بدون ریزش

به طور کلی می‌توان به دو روش تعداد بازدیدکنندگان یک صفحه اینستاگرام را افزایش داد. شما می‌توانید برای این منظور فالوورهایی فیک یا واقعی خریداری کنید.

همان‌طور که از نام فالوور فیک مشخص است، این افراد هیچ‌گونه فعالیتی در اینستاگرام نداشته و به همین ترتیب نیز تعداد لایک یا میزان ویو پیج شما افزایش پیدا نخواهد کرد. اگر در ابتدای فعالیت با فالوورهای فیک، کاربران متوجه دروغین بودن تعداد بازدیدکنندگان نشوند، در کوتاه مدت این موضوع برملا خواهد شد. خرید فالوور واقعی فعال ایرانی گزینه‌ای مؤثر در پیشرفت صفحه شخصی شما در اینستاگرام محسوب می‌شود. فالوورهای واقعی برخلاف فالوور فیک، در اینستاگرام فعالیت داشته و نسبت به پست، استوری و ویدئوهای شما واکنش نشان خواهد داد.

خرید فالوور ایرانی بدون ریزش

در حال حاضر وب‌سایت‌های متعددی در زمینه فروش فالوور، فروش ویو، فروش لایک و کامنت به فعالیت مشغول هستند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌های معتبر و پربازدید، نسبت به خرید فالوور ایرانی بدون ریزش اقدام کنید.

توجه داشته باشید که خرید فالوور، اولین قدم است. در ادامه شما باید نسبت به تولید محتوای بهینه، تلاش بیشتری داشته باشید تا فالوورهای جدید از نحوه عملکرد شما رضایت کافی را داشته باشند. در صورت نامناسب بودن محتوای پیج و عدم جذب مخاطب، این امکان وجود دارد که این بازدیدکنندگان جدید، پیج شما را از لیست علاقه‌مندی‌های خود خط بزنند. به این ترتیب ریزش فالوور امری غیرمعمول نیست. ثابت ماندن فالوورهای جدید و عدم ریزش، به عملکرد شما و کیفیت محتوای تولید شده مرتبط با حیطه فعالیت شما و سلیقه مخاطب بستگی دارد.

با خرید فالوور ایرانی، تعداد بازدیدکنندگان پیج شما به صورت طبیعی و نرمال ریزش پیدا خواهد کرد. به‌هرحال ممکن است افراد بسیاری جذب محتوای صفحه شما نشده و آن را ترک کنند. ریزش فالوور تا زمانی که روند طبیعی داشته باشد مشکلی در محبوبیت صفحه اینستاگرام ایجاد نخواهد کرد.

اهمیت صفحه شخصی در اینستاگرام جهت توسعه کسب و کار

همان‌طور که ذکر کردیم در کنار خرید فالوور ایرانی موارد دیگری نیز وجود دارند که در مسیر رشد پیج اینستاگرام شما اهمیت دارند. در ادامه شرح کوتاهی از این موارد خواهیم داشت.

 • بهینه‌سازی حساب کاربری

فالوورهایی که به پیج شما اضافه می‌شوند، باید به اطلاعات کافی درباره شما و عرصه فعالیتتان دسترسی داشته باشند. به این ترتیب بیو یا همان بیوگرافی و تصویر شما، به شکل‌گیری پایه‌های هویت کسب و کار یا برند شما کمک می‌کند. در خصوص نام کاربری نیز از عناوینی استفاده کنید که به حیطه فعالیت شما نزدیک باشند.

 • انتشار پست در زمان مناسب

یکی از مهم‌ترین موارد در رشد پیج اینستاگرام، انتشار پست یا استوری در زمانی مناسب است. افرادی که از صفحات مجازی برای توسعه کسب و کار خود استفاده می‌کنند باید به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشند. شما باید در طول روز فعالیت مستمر خود را به کاربران اینستاگرام نشان دهید. زمان‌بندی مناسب و حضور مداوم، باعث می‌شود تا همیشه در صحنه حاضر باشید و توجه بیشتری از مخاطب دریافت کنید.

 • سلیقه مخاطب

مهمترین اصل در راه‌اندازی یک صفحه اینستاگرامی، توجه به سلیقه مخاطب است. شما باید به این نکته توجه داشته باشید که مخاطب یا کاربر فضای مجازی از شما چه انتظاری دارد. با مرور صفحات اینستاگرام مشاهده خواهید کرد که برخی از مطالب، از عملکرد و رضایت بیشتری برخوردار هستند. برای جذب مخاطب به عناصر مختلفی احتیاج دارید. به همین منظور باید بر روی ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام سرمایه‌گذاری کرده و میزان محبوبیت خود را افزایش دهید.

 • استفاده از هشتگ

یکی از روش‌های جذب فالوور در اینستاگرام، استفاده از هشتگ است. هشتگ به ما اجازه می‌دهد تا دامنه فعالیت اجتماعی خود را گسترش دهیم. شما باید از هشتگی استفاده کنید که فالوورهای شما نسبت به بررسی آن‌ها، اشتیاق بیشتری داشته باشند.

 

نتیجه ‌گیری  و جمع بندی

امروزه کاربران اینستاگرام بیشترین استقبال را از صفحاتی می‌کنند که بیشترین تعداد فالوور را دارد. به همین منظور این روزها بازار خرید فالوور واقعی فعال ایرانی به شدت داغ است. البته ذکر این نکته الزامی است که تفاوت زیادی بین فالوور فیک و فالوور واقعی وجود دارد. شما می‌توانید با خرید فالوور ایرانی و تولید محتوای باکیفیت و مرتبط، در جهت بهینه‌سازی صفحه شخصی و توسعه کسب و کار خود، قدمی مهم بردارید.

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • کارتون درسته من چند بار ازتون خرید داشتم و سریع انجام دادین برام.. ممنونم ازتون

  پاسخ
 • سلام.خسته نباشید. کیفیت واقعا عالی بود.ممنونم من برای طبیعی بودن پیجم هفتگی میزنم تعداد کم بره بالا پیجم خدا بخواد.

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز.ممنون از حسن انتخاب شما.قطعا نتایج خوبی رو مشاهده خواهید کرد.موفق و شاد باشید

   پاسخ
 • سلام.من تازه با شما آشنا شدم و می خوام خرید کنم. فقط میخوام بدونم کی ارسال میشه ؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز. باعث افتخاره. شما هر زمان که سفارش رو ثبت کنین همون موقع وارد صف میشه و در کمترین زمان براتون ارسال میشه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست